Udostępnij
Tweetnij

Windows 10 October 2020 Update ma instalować się w błyskawicznym tempie

Windows 10 October 2020 Update jest coraz bliżej. Instalacja tej aktualizacji ma być bardzo szybka. Kiedy spodziewamy się Windows 10 October 2020 Update.

Windows 10 October 2020 Update to jesienna aktualizacja, którą Microsoft już potwierdził. Gigant z Redmond wprowadził kolejne usprawnienia mające na celu skrócić czas instalowania nowego uaktualnienia. Proces uaktualnienia ma przebiegać błyskawicznie. Instalacja tej wersji powinna być najszybsza ze wszystkich dotychczasowych.

Sama paczka instalacyjna z Windows 10 October 2020 Update jest niewielka i to przede wszystkim wpływa na bardzo krótki czas instalacji. Microsoft zmienił też proces. Instalacja zaczyna się jeszcze w momencie, gdy można przez dłuższy czas pracować z komputerem. Ponowne uruchomienie wymagane jest dopiero na dalszym etapie. Dlatego ta czynność będzie trwała dużo krócej.

instalacja Windows 10 October 2020 Update aktualizacja kiedy premiera systemu Microsoft

Instalacja Windows 10 October 2020 Update możliwa już teraz

Prawda jest taka, że instalacja jesiennej aktualizacji jest możliwa już dziś. Chcąc zainstalować Windows 10 October 2020 Update przed wszystkimi należy zapisać się niejawnego programu beta testów okienek. Tam następnie trzeba wybrać kanał Release Preview, gdzie obecnie znajduje się to uaktualnienie. Oczywiście, to jeszcze niesfinalizowane oprogramowanie, co trzeba mieć na uwadze.

Premiera Windows 10 October 2020 Update odbędzie się pewnie za kilka tygodni. Prawdopodobnie już w październiku. Jeśli nie, to najpóźniej w listopadzie. Będzie to mniejsza aktualizacja względem tej z maja. Tym razem spodziewajmy się znacznie mniej nowości.

Windows 10 znajdziesz w naszym sklepie.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij