Udostępnij
Tweetnij

Windows 10 może dostać zaokrąglone narożniki w menu Start

Windows 10 w 2021 roku ma dostać nowe menu Start. Zdaje się jednak, że nie wszystko jeszcze widzieliśmy. Mogą pojawić się zaokrąglone narożniki, które zastąpią te prostokątne. Rąbka tajemnicy uchyla nam aplikacja Microsoft Tips, gdzie dostrzeżono ciekawy zrzut ekranowy prezentujący nadchodzące z planowanych zmian.

Windows 10 dostanie nowe menu Start i wiemy, że jest ono już dostępne dla członków niejawnego programu beta testów okienek. Wszyscy użytkownicy zobaczą je w przyszłym roku. Tymczasem pod uwagę mogą być brane zaokrąglone narożniki, które pojawią się w wybranych elementach. Dostrzeżono je w aplikacji Microsoft Tips.

Windows 10 znajdziesz w naszym sklepie.

Serwis źródłowy w Microsoft Tips znalazł zrzut ekranowy, który widzicie poniżej. Prezentuje on zaokrąglone narożniki w menu kontekstowym menu Start z Windows 10 oraz w polu wyszukiwarki. Jak dobrze wiemy, elementy te obecnie tak nie wyglądają. To mała zmiana, którą pewnie gigant z Redmond ma już aktywną w wewnętrznych kompilacjach systemu.

Windows 10 nowe menu Start zaokrąglone narożniki Microsoft Tips

Zaokrąglone narożniki w menu Start z Windows 10 mogą się pojawić, ale nie muszą

Nie wiadomo, jakie tak naprawdę plany ma Microsoft. Zmiany te może mieć aktywne w poglądowych buildach Windows 10, ale w rzeczywistości być może nie zamierza wprowadzić takich modyfikacji u wszystkich. Jak będzie w rzeczywistości, to zobaczymy w momencie, gdy zostanie udostępniona przyszłoroczna aktualizacja okienek. Spodziewamy się jej wiosną 2021 roku.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora WhatsApp

Windows 10 znajdziesz w naszym sklepie.

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij