Udostępnij
Tweetnij

Kolejna aktualizacja dla Windows 10 wprowadzi zmiany w opcjonalnych funkcjach

Windows 10 2004 to nadchodząca aktualizacja okienek, która wprowadzi wiele nowych funkcji. Tymczasem dowiadujemy się, że pojawią się nowe funkcje opcjonalne. To oznacza, że Windows 10 2004 pozwoli je wyłączyć. Wśród nich będzie Paint, Notatnik czy Wordpad. Na tym jednak nie koniec. Takich funkcji będzie łącznie siedem.

Windows 10 2004 został potwierdzony już wcześniej. Niedawno Microsoft udostępnił pierwsze obrazy ISO z tą edycją. Teraz dowiadujemy się, że pojawią się nowe funkcje opcjonalne. Są to takie, które z poziomu systemu można zablokować i wyłączyć. Ich listę widzicie poniżej.

Windows 10 znajdziesz w naszym sklepie.

Nowe funkcje opcjonalne w Windows 10 2004

  • Aplikacja Paint
  • Aplikacja Notatnik
  • Aplikacja WordPad
  • PowerShell (ISE) – Windows PowerShell Integrated Scripting Environment
  • Konsola zarządzania drukowaniem
  • Rejestrator kroków Windows 7
  • Skanowanie i faksowanie Windows

funkcje opcjonalne w Windows 10 2004

Te funkcje opcjonalne dołączą więc do długiej listy innych, które znajdą się w systemie Windows 10 2004. Microsoft cały czas milczy w kwestii dostępności tej wersji okienek. Wiemy, że premiera odbędzie się dopiero w przyszłym kwartale. Na dostępność w marcu nie ma co liczyć. Kto wie, a może już w kwietniu? To wyjaśni się z czasem. Na razie nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na więcej informacji o tegorocznej, wiosennej aktualizacji.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

Windows 10 znajdziesz w naszym sklepie.

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij