Udostępnij
Tweetnij

Windows 10 dostanie nowy wskaźnik lokalizacji

Windows 10 2004 zbliża się wielkimi krokami. Microsoft udostępnił testerom nową aktualizację. Ta wprowadza nowy wskaźnik lokalizacji, który przyjął formę strzałki. Następnie mamy pewną nowość obejmującą menedżer zadań. Windows 10 wyświetli architekturę uruchomionego procesu, co wcześniej nie było pokazywane.

Windows 10 2004 to kolejna duża aktualizacja okienek, którą Microsoft już potwierdził. Oprogramowanie jest już finalizowane. Testerzy otrzymali nową kompilację. To build z numerkiem 19541, który wprowadza pewne nowości. Obejmują one wskaźnik lokalizacji oraz menedżer zadań. Zobaczmy sobie, co dokładnie uległo zmianie.

Windows 10 znajdziesz w naszym sklepie.

Windows 10 2004 dostanie nowy wskaźnik lokalizacji. Do tej pory było to kółeczko, ale Microsoft doszedł do wniosku, że czas na zmiany. W wiosennej aktualizacji w momencie, gdy jakieś aplikacje czy procesy będą używać informacji o lokalizacji, wyświetli strzałkę. Możecie ją zobaczyć na poniższym zrzucie ekranowym.

Windows 10 2004 kiedy aktualizacja Microsoft nowy wskaźnik lokalizacji menedżer zadań

Nowy wskaźnik lokalizacji z Windows 10 2004 w końcu wygląda, jak w innych systemach

Jak dobrze wiemy, wskaźnik lokalizacji z systemów Android czy iOS od dawna ma postać strzałki. W ten sposób użytkownicy otrzymają jasną informację, co w danym momencie się dzieje. Unifikacja tego elementu z innymi systemami to na pewno dobry pomysł.

Natomiast menedżer zadań w aktualizacji Windows 10 2004 będzie wyświetlać architekturę uruchomionego procesu. Taka informacja pojawi się w sekcji szczegółów na karcie obok detali związanych z użyciem pamięci. Widać to na załączonym niżej zrzucie ekranowym. Nie pozostaje nic innego, jak czekać na dostępność finalnej wersji nowego uaktualnienia dla okienek. Premiera jest już nieodległa.

Windows 10 2004 kiedy aktualizacja Microsoft nowy wskaźnik lokalizacji menedżer zadań

Windows 10 znajdziesz w naszym sklepie.

Przeczytaj także: Asystent Google dostanie nowe funkcje

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij