Udostępnij
Tweetnij

Darmowa aktualizacja do Windows 10 – użytkownicy twierdzą, że ciągle działa

Darmowa aktualizacja do Windows 10 była dostępna przez rok od premiery systemu. W ten sposób użytkownicy wersji Windows 7 i 8 mogli za darmo przejść na nowe okienka. Co ciekawe, choć taka opcja została zamknięta, tak zdaje się ciągle działać. Użytkownicy serwisu Reddit informują, że jest na to prosty sposób.

Darmowa aktualizacja do Windows 10 była dostępna przez rok od premiery nowych okienek. Potem Microsoft jeszcze umożliwiał bezpłatne przejście dla tych użytkowników, którzy korzystali z komputerów z technologiami wspomagania. Dziś taki proces teoretycznie nie powinien być możliwy. Jednak użytkownicy serwisu Reddit raportują, że to ciągle działa.

Na Reddicie pojawiły się raporty, że Windows 10 nadal można aktywować wykorzystując klucze do systemów Windows 7 i 8. Po prostu, trzeba pobrać narzędzie media creation tool z „dziesiątką” i zacząć instalację. W miejscu klucza produktu wpisać ten dla starszych okienek. Następnie komputer otrzyma cyfrową aktywację dla nowego systemu.

darmowa aktualizacja do Windows 10 z Windows 7 jak to zrobić

Darmowa aktualizacja do Windows 10 działa, ale lepiej tego nie róbcie

Pamiętajcie, że w taki sposób można aktywować Windows 10 na własnym komputerze, ale nie jest to równoznaczne z uzyskaniem właściwej licencji. To oznacza, że może to być nielegalne. Ponadto może wiązać się z utratą dotychczasowej licencji na użytkowane wcześniej oprogramowanie. Musicie liczyć się ze wszystkimi konsekwencjami, które mogą być następstwem takiej czynności, co warto mieć na uwadze. Nasza redakcja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za to co zrobicie.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło: Reddit

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij