Udostępnij
Tweetnij

Windows 10 1909 jest już blisko. Aktualizację dostrzeżono na serwerach Windows Update

Windows 10 1909 to kolejna, duża aktualizacja dla okienek, którą Microsoft planuje udostępnić w ciągu najbliższych tygodni. Oprogramowanie powstawało pod nazwą 19H2. Co ciekawe, nowa wersja została dostrzeżono na serwach Windows Update. To by oznaczało, że premiera edycji z numerkiem 1909 jest bardzo blisko.

Windows 10 1909 to już kolejna duża aktualizacja dla „dziesiątki”. Wiemy, że tym razem Microsoft nie skupił się na nowych funkcjach. Te zobaczymy w szczególności wiosną 2020 roku wraz z uaktualnieniem 20H1. Tymczasem oprogramowanie dostrzeżono na serwerach Windows Update. To oznacza, że premiera z pewnością jest nieodległa.

Wzmianek o Windows 10 1909 doszukano się w Electronic Software Download (ESDs). Pojawienie się tam nowej wersji oprogramowania oznacza, że Microsoft pomału szykuje się do jego premiery. Na razie nie znamy konkretnego terminu. Pierwotny plan zakładał dostępność wersji 19H2 jeszcze w tym miesiącu. Jednak liczne błędy, które pojawiały się w mniejszych aktualizacjach dla „dziesiątki” zapewne mogły wpłynąć na zmiany.

kiedy premiera Windows 10 1909 19H2 aktualizacja Microsoft

Microsoft w przyszłym miesiącu organizuje konferencję, gdzie przede wszystkim pokaże nowe urządzenia. Jednak byłby to też dobry moment do zapowiedzi nowej wersji systemu. Event odbędzie się 2 października. Wiemy, że będzie transmitowany na żywo, a więc to wydarzenie o niemałej randze.

Windows 10 1909 ma poprawić oprogramowanie

Wiemy, że Microsoft w Windows 10 1909 skupił się przede wszystkim na poprawieniu wielu aspektów oprogramowania. Firma chce nową aktualizacją zwiększyć niezawodność i wydajność. Biorąc pod uwagę ostatnie liczne problemy, to z pewnością było co poprawiać. Nie pozostaje nic innego, jak czekać na oficjalny termin premiery.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło: WindowsLatest

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij