Udostępnij
Tweetnij

Windows 10 May 2019 Update nie zainstaluje się automatycznie. Microsoft ogłasza zmiany

Windows 10 May 2019 Update to najnowsza, zbiorcza aktualizacja dla „dziesiątki”, której premiera odbędzie się w przyszłym miesiącu. Microsoft zdecydował się nie przyspieszać wydania wersji 1903, gdyż pewnie chce uniknąć problemów z 2018 roku. Windows 10 May 2019 Update jednak automatycznie się nie zainstaluje. Gigant z Redmond zapowiedział zmiany.

Windows 10 May 2019 Update to oficjalna nazwa wersji 1903. Microsoft ogłosił, że premiera kolejnej dużej aktualizacji dla „dziesiątki” odbędzie się jednak w maju. Stąd pewnie zdecydowano się na taką, a nie inną nazwę. Jednak już w przyszłym tygodniu będzie ona dostępna w ostatnim pierścieniu programu Insider, czyli Release Preview.

Windows 10 May 2019 Update to już siódma duża aktualizacja dla „dziesiątki”. Jak dobrze pamiętamy, wraz z wydaniem October 2018 Update pojawiły się liczne problemy. Doprowadziły one do tego, że Microsoft musiał wycofać uaktualnienie. Dlatego tym razem gigant z Redmond się nie spieszy i chce na spokojnie przetestować je w kanale przedprodukcyjnym. Zanim jeszcze udostępni system publicznie.

Windows 10 May 2019 Update kiedy premiera 1903 aktualizacja Windows Insider

Windows 10 May 2019 Update sam się nie zainstaluje

Microsoft przekazał, że zmienia politykę związaną z wdrażaniem dużych aktualizacji systemu. To oznacza, że Windows 10 May 2019 Update nie będzie instalować się automatycznie. Zdecydują o tym użytkownicy. Po prostu, będzie wyświetlane powiadomienie o dostępności nowej wersji i następnie będzie ją można sobie pobrać.

Ponadto wraz z Windows 10 May 2019 Update Microsoft daje użytkownikom więcej opcji z zakresu kontrolowania aktualizacji. Użytkownicy wersji Home w końcu będą mogli pauzować uaktualnienia. Nawet do 35 dni. To z pewnością cieszy, bo do tej pory taka możliwość oferowana była tylko w werjach Pro i Interprise.

Przeczytaj także: Messenger – triki i sztuczki, które warto znać

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij