Udostępnij
Tweetnij

Windows 10 19H2 w postaci testowych buildów coraz bliżej. Microsoft otwiera rejestrację poprzez Skip Ahead

Windows 10 19H2 to kolejna duża aktualizacja dla „dziesiątki”, którą Microsoft udostępni w drugiej połowie tego roku. Najpierw jednak nowości przetestuje z Insiderami. Testerom jest już oferowana możliwość rejestracji poprzez Skip Ahead. Ci, którzy się zapiszą, dostęp do poglądowych kompilacji Windows 10 19H2 dostaną w pierwszej kolejności.

Windows 10 19H2 to duże uaktualnienie dla „dziesiątki”, które zadebiutuje z numerem 1909. Premiera pewnie odbędzie się dopiero w październiku, bo najpierw w kwietniu spodziewamy się publicznej premiery April 2019 Update. Microsoft najpierw przetestuje nową aktualizację z Insiderami. Właśnie poinformowano o dostępności opcji Skip Ahead, która pozwoli przeskoczyć do kolejnego uaktualnienia.

Obecnie Insiderzy z szybkiego pierścienia aktualizacji mają zainstalowane buildy z gałęzi 19H1. Wybranie opcji Skip Ahead pozwoli im jednak opuścić już etap testów wiosennej aktualizacji i przeskoczyć do Windows 10 19H2. Oczywiście, na dniach Microsoft jeszcze nie udostępni pierwszej kompilacji z nowej gałęzi. Jednak pewnie nastąpi to w niedługim czasie.

Windows 10 19H2 1909 Skip Ahead kiedy premiera Microsoft

Skip Ahead dla Windows 19H2 nie dla wszystkich

Jeśli chcecie zacząć testować uaktualnienie Windows 10 19H2, zanim to pojawi się z czasem w szybkim pierścieniu aktualizacji, to opcja Skip Ahead jest dla was. Trzeba jednak się pospieszyć. Microsoft pozwoli na przeskoczenie tylko części Insiderów, bo ilość miejsca jest tu ograniczona. Dlatego decyzje warto podjąć jak najszybciej.

Windows 10 19H2 zadebiutuje publicznie pewnie w październiku. Wiemy, że będzie to aktualizacja z numerkiem 1909. Na razie nowości planowane dla tej wersji nie są znane. Microsoft jeszcze nie udziela takich informacji, bo jest zbyt wcześnie.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe gry mobilne z grudnia

źródło: Twitter

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij