Udostępnij
Tweetnij

Windows 10 Spring Creators Update sfinalizowany. To build 17133

Windows 10 Spring Creators Update pod nazwą kodową Redstone 4 jest już prawie skończona. Jak donosi serwis WindowsCentral, w piątek firma Microsoft wewnętrznie zatwierdziła ostateczną wersję z numerem 17133. Ma ona trafić do producentów urządzeń. Potem aktualizacja zostanie udostępniona dla wszystkich użytkowników „dziesiątki”.

Windows 10 Spring Creators Update to aktualizacja, która powstaje pod nazwą kodową Redstone 4. Prace nad nią są już w finalnej części i jest bardzo możliwe, że Microsoft już wybrał finalny build dla aktualizacji. Według źródeł WindowsCentral, w piątek firma Microsoft wewnętrznie zatwierdziła ostateczną wersję Redstone 4 z numerem 17133. To właśnie ostanie ona udostępniona producentom urządzeń i użytkowniko.

Microsoft, jak twierdzi Windows Central, będzie teraz próbował naprawić wszystkie błędy i problemy do ostatniej chwili za pośrednictwem łatek, które zostaną wysłane do członków programu Insider na kilka dni od oficjalnego wydania. Te łatki zostaną udostępnione jako jedna duża aktualizacja, która będzie prawdopodobnie dostępna publicznie wraz z oficjalną wersją aktualizacji Windows 10 1803. Gigant z Redmond, jak głosi plotka, zacznie wdrażać Spring Creators Update 10 kwietnia. Początkowo otrzymają ją jedynie nieliczne urządzenia, później firma będzie rozszerzać listę sprzętów.

Microsoft potwierdził na jednym ze swoich blogów, że ma zamiar udostępnić wspomnianą aktualizację jeszcze w kwietniu dla wszystkich posiadaczy Windows 10. Dokładnej daty jednak nie podano. Możliwe zatem, że faktycznie zostanie ona udostępniona 10 kwietnia, ponieważ na ten dzień wypada najbliższy Patch Tuesday.

Zobacz także: Najlepsze nowe aplikacje na urządzenia z Androidem

Windows 10 Spring Creators Update to już piąta duża aktualizacja dla „dziesiątki”, którą przygotował Microsoft

Windows 10 Spring Creators Update to piąta duża aktualizacja dla tej wersji systemu. Microsoft jednak nie spoczął już na laurach i już rozpoczął prace nad kolejnym uaktualnieniem, czyli Redstone 5. Część Insiderów już uzyskało dostęp do poglądowych wersji tego systemu, ale na razie nie powiedziano o niej sporo. Na te wieści będziemy musieli jeszcze poczekać.

Źródło: WindowsCentral

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij