Udostępnij
Tweetnij

Windows 10 Spring Creators Update. Pod taką nazwą ma zadebiutować Redstone 4

Windows 10 Spring Creators Update. Taka nazwa została dostrzeżona w trakcie Bug Bash i jest bardzo możliwe, że to wiosenna aktualizacja, która powstaje pod kryptonimem Redstone 4. Microsoft na razie tego oficjalnie nie potwierdza, ale Windows 10 1803 rzeczywiście może zostać udostępniony dla wszystkich pod taką nazwą.

Windows 10 Spring Creators Update. Taka nazwa została dostrzeżona w trakcie Bug Bash i jest bardzo możliwe, że to wiosenna aktualizacja, która powstaje pod kryptonimem Redstone 4. Microsoft na razie tego oficjalnie nie potwierdza, ale Windows 10 1803 rzeczywiście może zostać udostępniony dla wszystkich pod taką nazwą.

Windows 10

Microsoft obecnie finalizuje pomału prace nad kolejną dużą aktualizacją dla systemu Windows 10, która powstaje pod nazwą kodową Redstone 4. Gigant z Redmond na razie nie ujawnił jeszcze, jaka będzie ostateczna nazwa tego uaktualnienia, które zostanie udostępnione dla wszystkich użytkowników „dziesiątki” wiosną tego roku. Jest jednak bardzo prawdopodobne, że to Spring Creators Update.

Windows 10 Spring Creators Update dostrzeżono w trakcie Bug Bash

Windows 10 Spring Creators Update to nazwa, którą dostrzeżono w zadaniu ostatniego Bug Bash Defendera. Microsoft wraz z członkami programu Insider stara się usuwać, jak najwięcej błędów i prawdopodobnie podjął już decyzję co do ostatecznej nazwy dla aktualizacji Redstone 4. Ta wkrótce powinna zacząć pojawiać się nie tylko w oprogramowaniu, ale także na stronach giganta z Redmond. Możliwe, że na dniach firma potwierdzi oficjalnie te informacje.

Windows 10 Spring Creators Update

Windows 10 Spring Creators Update wydaje się być sensowną nazwą. Najpierw wydano Creators Update, a potem Fall Creators Update. To by oznaczało, że w Polsce nowe uaktualnienie pojawi się pod nazwą wiosenna aktualizacja systemu dla twórców.

Windows 10 Spring Creators Update wprowadzi długo wyczekiwany Timeline, nad którym prace nie udało się sfinalizować w jesiennej aktualizacji dla twórców. Pojawi się także więcej elementów opartych na języku projektowania Fluent Design. Microsoft zaczął go implementować już w poprzedniej aktualizacji, ale to był dopiero zaczątek. Oczywiście, nowości oraz udoskonaleń będzie znacznie więcej i te obejmą przeglądarkę Edge, asystentkę Cortana czy Ustawienia.

Windows 10 Spring Creators Update zostanie sfinalizowany pewnie na przełomie marca. Spodziewamy się, że Microsoft udostępni to uaktualnienie w kwietniu. Na potwierdzenie tych przypuszczeń musimy jednak jeszcze poczekać. Dokładna data zostanie podana z czasem. Nie pozostaje nic innego, jak czekać na konkretne szczegóły.

Zobacz także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida ze stycznia

źródło: Twitter

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij