Udostępnij
Tweetnij

Windows 10 Creators Update dla wszystkich na początku 2017 roku

Windows 10 Creators Update. Tak nazywa się duża aktualizacja dla „dziesiątki”, która zostanie wydana dla wszystkich użytkowników systemu wiosną.

Windows 10 Creators Update. Tak nazywa się duża aktualizacja dla „dziesiątki”, która zostanie wydana dla wszystkich użytkowników systemu na początku 2017 roku.

Windows 10 Creators Update

Windows 10 wydany w lipcu 2015 roku doczekał się już dwóch dużych aktualizacji: Threshold 2 oraz Anniversary Update. Już od sierpnia uczestnicy programu Windows Insider mają dostęp do poglądowych buildów systemu z gałęzi Redstone 2. Dziś, w trakcie specjalnej konferencji Microsoftu w Nowym Jorku, Terry Myerson potwierdził, że następnym dużym uaktualnienie dla „dziesiątki” będzie Windows 10 Creators Update. Aktualizacja zostanie upubliczniona wiosną tego roku. Prawdopodobnie w marcu, ale tej informacji nie potwierdzono.

Windows 10 Creators Update skupi się na trzech obszarach systemu

Z informacji przekazanych przez giganta z Redmond wynika, że powinniśmy spodziewać się nowości i udoskonaleń obejmujących:

  • rozszerzoną i wirtualną rzeczywistość, w tym „3D dla każdego”
  • lepsze granie, w tym rozgrywkę w rozdzielczości 4K UHD i strumieniowanie gier
  • lepsze połączenia ze znajomymi, rodziną czy współpracownikami

Przez najbliższe miesiące nowości z Windows 10 Creators Update będą testowane przez Insiderów. Dopiero po poprawkach na podstawie otrzymanych opinii prace nad aktualizacją zostaną z czasem sfinalizowane. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać.

źródło: microsoft

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij