Tutaj obejrzysz dzisiejszą konferencję Microsoftu z Windows 10 i Surface

Dritone, 2016-10-26 08:08
0

Już dziś po południu odbędzie się konferencja Microsoftu, która zostanie poświęcona Windows 10 i Surface’om. Podpowiadamy, gdzie oglądać na żywo to wydarzenie.

Microsoft Event Surface Windows 10

Tak, to już dziś. Konferencja firmy Microsoft w Nowym Jorku, która rozpocznie się o godzinie 10:00 lokalnego czasu (u nas będzie 16:00). W trakcie wydarzenia, które ma zostać poświęcone w szczególności systemowi Windows 10, spodziewamy się także nowości z zakresu hardware. Trudno powiedzieć, czy dziś zobaczymy nowe tablety Surface. Prawdopodobnie nie, ale możemy spodziewać się komputerów stacjonarnych Surface AiO i być może nowego Surface’a Booka.

Wydarzenie będzie strumieniowane na żywo, a więc będzie je można oglądać w przeglądarce. Stream z konferencji będzie dostępny na tej stronie i rozpocznie się o 16:00 naszego czasu.

Windows 10 znajduje się już na ponad 400 mln urządzeń i obecnie członkowie programu Windows Insider testują kompilacje systemu z gałęzi Redstone 2. Premiera kolejnej dużej aktualizacji, po Windows 10 Anniversary Update z sierpnia tego roku, spodziewana jest w przyszłym kwartale. Dziś zapewne zobaczymy najważniejsze nowości, które wniesie Redstone 2 i być może poznamy choćby przybliżoną datę premiery dla wszystkich.

źródło: microsoft

The following two tabs change content below.

Dritone

Redaktor prowadzący
Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.
Microsoft Surface · Windows · · · · · · · · · ·