Udostępnij
Tweetnij

Windows 10 Consumer Preview zobaczymy już 21 stycznia

Wiele na to wskazuje, gdyż gigant z Redmond organizuje tego dnia konferencję dla mediów. 21 stycznia powinniśmy zobaczyć Windows 10 Consumer Preview.

Wiele na to wskazuje, gdyż gigant z Redmond organizuje tego dnia konferencję dla mediów. 21 stycznia powinniśmy zobaczyć Windows 10 Consumer Preview.

Microsoft rozesłał mediom zaproszenie na konferencję, która odbędzie się 21 stycznia w Redmond. Widzimy, na załączonej grafice, że wydarzenie będzie poświęcone Windows 10. Czego możemy się spodziewać? Najpewniej prezentacji Windows 10 Consumer Preview, czyli wersji beta systemu, jak i również nowych okienek w wersji na smartfony.

screen_shot_2014-12-11_at_1.33.56_pm

Windows 10 beta, czyli build Consumer Preview powinien zawierać już w zasadzie wszystkie funkcje, które trafią do finalnej wersji systemu, a więc, oprócz tego co znamy z kompilacji Technical Preview, także asystenta Cortana, więcej opcji z zakresu synchronizacji pomiędzy komputerami i urządzeniami mobilnymi oraz bardziej rozbudowane centrum akcji.

Domyślamy się, że niedługo po konferencji (pewnie 22 stycznia) Microsoft udostępni publicznie Windows 10 Consumer Preview do testów. Natomiast deweloperzy aplikacji na Windows Phone powinni otrzymać poglądową wersję systemu na smartfony.

źródło: Neowin

Jaki masz ekran w tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij