Udostępnij
Tweetnij

Tak działa centrum powiadomień z Windows 9 (wideo)

Do sieci wyciekło kolejne wideo prezentujące nowe funkcje Windows 9. Tym razem w akcji możemy obejrzeć centrum powiadomień!

Do sieci wyciekło kolejne wideo prezentujące nowe funkcje Windows 9. Tym razem w akcji możemy obejrzeć centrum powiadomień!

Przeczytaj koniecznie >> Recenzje tabletów

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Po nowym menu Start i wirtualnych pulpitach, przyszła pora na kolejny wyciek w postaci wideo prezentującego nowości Windows 9. Tym razem serwis Winfuture.de opublikował film, na którym możemy zobaczyć w akcji centrum powiadomień.

Na poniższym filmie widzimy, że centrum powiadomień z Windows 9 uruchomimy ikoną z zasobnika systemowego na pasku zadań. To spowoduje uruchomienie niewielkiego okna, gdzie pogrupowane są powiadomienia. Każde nowe powiadomienie generuje również dymek wyświetlany w prawym górnym rogu pulpitu. Powiadomienia pogrupowane są na podstawie daty oraz konkretnych aplikacji i można je przewijać.

Spodziewamy się, że Microsoft zaprezentuje Windows 9 już 30 września tego roku i niedługo po konferencji udostępni wczesną wersję systemu – Technology Preview. Oczywiście dla wszystkich zainteresowanych.

źródło: Winfuture

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij