Udostępnij
Tweetnij

Windows 9 dostanie centrum powiadomień

Czego brakuje wam na tabletach z Windows? Zapewne wielu z was powie, że jest to uniwersalne centrum powiadomień. To się ma jednak wkrótce zmienić, gdyż taki element ma dostać Windows 9!

Windows 9 Threshold

Czego brakuje wam na tabletach z Windows? Zapewne wielu z was powie, że jest to uniwersalne centrum powiadomień. To się ma jednak wkrótce zmienić, gdyż taki element ma dostać Windows 9!

Przeczytaj koniecznie >> Recenzje tabletów

Dziecko i tablet. Co o tym sądzicie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Serwis Neowin informuje, że Microsoft już teraz testuje w Windows 9 centrum powiadomień. Jest to jeden z najbardziej wyczekiwanych elementów, których brakuje na tabletach z okienkami. Niemniej, wraz z nowym Windows w końcu ma się pojawić.

Na razie nie wiemy jeszcze, jak dokładnie wygląda ten element systemu. Wiemy jednak, że jest uruchamiany za pomocą specjalnej ikony w zasobniku systemowym. Powiadomienia z różnych aplikacji wyświetlane są w małym oknie z prawej części ekranu i możemy je przewijać. Powiadomienia sortowane są na podstawie daty i możemy je wyczyścić za pomocą jednego przycisku. Ponadto okno wyświetla tylko powiadomienia i nie ma dodatkowych przycisków, które znamy z centrum akcji w Windows Phone 8.1.

Na chwilę obecną trudno powiedzieć, czy element ten pojawi się już wraz z Windows 9 Technology Preview, którego spodziewamy się 30 września. Możliwe, że w tej kompilacji systemu centrum powiadomień będzie jeszcze zablokowane.

źródło: Neowin

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij