Udostępnij
Tweetnij

Sony: nie zamierzamy sprzedać VAIO firmie Lenovo

Sony postanowiło rozwiać plotki związane ze sprzedażą własnego oddziału VAIO, którym rzekomo zainteresowanie wykazywało Lenovo.

vaio_00

Sony postanowiło rozwiać plotki związane ze sprzedażą własnego oddziału VAIO, którym rzekomo zainteresowanie wykazywało Lenovo.

Przeczytaj koniecznie >> Sony VAIO Fit 11A multi-flip już dostępny w Polsce. W jakich cenach?

Jaki masz ekran w tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Reuters niedawno informował, że Lenovo jest zainteresowane przejęciem działu VAIO od Sony. Japończycy postanowili odpowiedzieć na te informacje i kategorycznie temu zaprzeczyli. Nie są prowadzone żadne rozmowy w tym kierunku, a ponadto Sony dodało, że z „VAIO” wiąże własną przyszłość. To oznacza, że nadal możemy spodziewać się ciekawych produktów, które będą brandowane logo VAIO.

Jakiś czas temu pojawiły się plotki, że pod nazwą VAIO Sony chce również sprzedawać własne smartfony z systemem Windows Phone. Na razie jednak tego nie potwierdzono, ale wiemy, iż Japończycy dyskutują z Microsoftem na temat adaptacji mobilnych okienek.

Źródło: Reuters, TNW

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij