Udostępnij
Tweetnij

Radeon RX 7700 XT w przecieku. Wycieka specyfikacja karty AMD z Navi 33

Radeon RX 7700 XT to jedna z nadchodzących kart grafiki AMD. Do sieci wyciekła częściowa specyfikacja techniczna. Urządzenie ma otrzymać układ GPU Navi 33 oraz 8 GB pamięci typu GDDR6. Ma ona komunikować się poprzez 128-bitową szynę. Zobaczmy, co wiemy o karcie Radeon RX 7700 XT i kiedy ją zobaczymy w ofercie.

Radeon RX 7700 XT to jedna z nowych kart grafiki AMD opartych na RDNA 3. Do sieci wyciekła częściowa specyfikacja techniczna modelu. Wiemy, że sercem będzie GPU Navi 33 wykonany w 6-nm litografii. Zobaczmy, co już wiadomo o tym urządzeniu.

AMD Radeon RX 7700 XT ma otrzymać 8 GB pamięci VRAM typu GDDR6. Będzie ona komunikować się z GPU poprzez 128-bitową szynę. Co ciekawe samo Navi 33 ma zaoferować w trakcie ray tracingu wydajność większą od tej, którą ma model RX 6900 XT. Chip może otrzymać nawet 5120 procesorów strumieniowych. Spodziewajmy się także do 256 MB pamięci Infinity Cache. Współczynnik TDP ma być na poziomie około 200 W.

Pełna specyfikacja techniczna karty AMD Radeon RX 7700 XT tajemnicą

Na razie nie znamy pełnej specyfikacji technicznej karty grafiki Radeon RX 7700 XT. Poznamy ją dopiero z czasem. Premiera prawdopodobnie odbędzie się w czwartym kwartale tego roku. Na więcej szczegółów trzeba poczekać.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla Windows 11

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij