Udostępnij
Tweetnij

eSIM od dziś w Orange, ale musisz mieć iPhone’a

Orange Polska postanowiło jako pierwsze wprowadzić technologię eSIM do Polski. Klienci biznesowi, abonamentowi oraz ci korzystający z usług na kartę mogą już zgłaszać się po elektroniczną wersję swojej karty, jeśli korzystają ze smartfona marki iPhone wspierającego wspomnianą technologię. Kartę eSIM otrzymamy poprzez specjalny kod QR.

Orange Polska wprowadziło już eSIM, czyli nową, elektroniczną wersję karty SIM. Można ją już instalować w swoich urządzeniach. Początkowo pojawią się jednak wyłącznie w smartfonach marki iPhone, które wspierają tę technologię. Są to modele iPhone Xs, Xs Max i Xr.

Aby skorzystać ze wspomnianej opcji należy, jak wspomnieliśmy wyżej, być posiadaczem smartfona marki iPhone wspierającego eSIM. Do tego należy zgłosić się do Orange, by otrzymać specjalny kod QR. Zeskanowanie go automatycznie aktywuje elektroniczną kartę. Z usługi mogą skorzystać klienci abonamentowi, biznesowi, a także ci korzystający z usług na kartę.

esim orange iphone karty sim

Orange Polska oferuje 5 pierwszych wymian eSIM za darmo

Orange Polska proponuje klientom najnowsze innowacje technologiczne. Cieszę się, że jako pierwszy polski operator możemy zaproponować korzystanie z eSIM, czyli wirtualnej karty SIM. Od dziś to rozwiązanie jest dostępne w wybranych modelach smartfonów, ale przygotowujemy się do wdrożenia eSIM na kolejnych urządzeniach – mówi Jean-François Fallacher, prezes oddziału.

Operator poinformował również, że pierwsze pięć wymian karty będzie darmowe dla użytkowników. Kolejne będą kosztować już 25 zł. Wymiany można dokonać w autoryzowanym salonie operatora, poprzez infolinię oraz poprzez serwis, który znajdziemy na stronie internetowej. Aktualnie jest to pierwszy etap wprowadzenia wspomnianej technologii do Polski. Na początku przyszłego roku firma chce zaoferować rozwiązane również w smartwatchach.

Zobacz także: Najlepsze nowe gry mobilne z listopada

Źródło

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij