Udostępnij
Tweetnij

Link od Lenovo pozwoli na kontrolowanie smartfona z poziomu PC (wideo)

Lenovo zaprezentowało specjalną pamięć USB, która pozwala za zarządzanie smartfonem z Androidem z poziomu komputera.

lenovo link

Lenovo zaprezentowało specjalną pamięć USB, która pozwala za zarządzanie smartfonem z Androidem z poziomu komputera.

Podczas tegorocznych targów CES 2016 Lenovo zaprezentowało Link – pamięć USB, która pozwala za zarządzanie naszym smartfonem działającym pod kontrolą Androida 5.0 lub wyższego z poziomu naszego komputera. Link obsługuje smartfony z ekranami do rozdzielczości 1080p i jest wyposażony w 32GB pamięci.

Link pozwala na przeniesienie obrazu z naszego smartfona na ekran komputera. Co więcej, umożliwia wsparcie dla skrótów komputerowych, takich jak chociażby tych służących do kopiowania czy wklejania zawartości. Ponadto pozwala na ustawienie obrazu z telefonu jako drugiego ekranu.

Jak działa takie urządzenie? To bardzo proste – wystarczy, że podłączymy smartfon za pomocą kabla USB do Link, a Link wpiąć do komputera. Należy również pamiętać, żeby zainstalować specjalną aplikację na swoim mobilnym urządzeniu. Aplikacja kompatybilna jest z Androidem 5.0 i nowszym. Link nie jest jeszcze dostępny na rynku. Pamięć ujrzy światło dzienne w marcu i zakupimy ją za 40 dolarów. Do Lenovo Link miał dostęp serwis Android Authority. Urządzenie zaprezentowano na wideo.

Źródło: AndroidAuthority

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij