Udostępnij
Tweetnij

Windows 10 21H1 coraz bliżej końca prac, ale jeszcze poczekamy

Windows 10 21H1 to większa aktualizacja okienek. Finalną wersją ma być build 19043. Premiera jest coraz bliżej, ale na Windows 10 21H1 trochę poczekamy.

Windows 10 21H1 to pierwsza z aktualizacji funkcyjnych dla okienek na 2021 rok. Jej premiera powinna odbyć się za kilka miesięcy. W sieci pojawiły się nowe informacje o tym uaktualnieniu. Dowiadujemy się, jakie oznaczenie ma mieć finalny build i jest to dosyć ważna informacja.

Windows 10 znajdziesz w naszym sklepie.

Windows 10 21H1 w finalnej wersji ma przyjąć build z numerkiem 19043. To oznacza, że nadal będzie bazować na wersji 2004 z maja tego roku. Nie będzie dużego przeskoczenia w przypadku kompilacji, z czym miewaliśmy do czynienia w przeszłości. W przyszłym kwartale oprogramowanie trafi do kanału Release Preview niejawnego programu beta testów okienek.

kiedy aktualizacja Windows 10 21H1 Windows 10 21H2 nowe animacje aplikacje

Aktualizacja Windows 10 21H1 nie będzie zbyt obfita w nowości

Windows 10 21H1 to większa aktualizacja okienek, która wprowadzi nowości. W 2021 roku będzie jednak inaczej. Ostatnio te wiosenne uaktualnienia wnosiły więcej nowych funkcji. Jednak to właśnie wersja 21H2 na przyszły rok wprowadzi więcej zmian. Doszło więc do odwrócenia dotychczasowej sytuacji.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora WhatsApp

Windows 10 znajdziesz w naszym sklepie.

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij