Udostępnij
Tweetnij

iOS 11.1 dopiero wraz z premierą iPhone’a X

iOS 11.1 będzie kolejną aktualizacją, po dużej wersji z numerkiem 11, która zostanie udostępniona dla wszystkich we wtorek. Prawdopodobnie premiera kolejnego uaktualnienia zbiegnie się wraz z rynkowym debiutem telefonu iPhone X. Sugeruje nam to baza benchmarku Geekbench, gdzie można znaleźć tego smartfona.

iOS 11.1 będzie kolejną aktualizacją, po dużej wersji z numerkiem 11, która zostanie udostępniona dla wszystkich we wtorek. Prawdopodobnie premiera kolejnego uaktualnienia zbiegnie się wraz z rynkowym debiutem telefonu iPhone X. Sugeruje nam to baza benchmarku Geekbench, gdzie można znaleźć tego smartfona.

Apple iOS 11 beta

iOS 11 zostanie udostępniony dla wszystkich już w najbliższy wtorek. Wtedy nowy system trafi na miliony urządzeń Apple’a. Jeśli zastanawiacie się nad tym, kiedy zostanie udostępniona kolejna aktualizacja oprogramowania, czyli iOS 11.1, to prawdopodobnie mamy odpowiedź. Powinno to nastąpić wraz z rynkowym debiutem jubileuszowego telefonu iPhone X.

W bazie benchmarku Geekbench pojawiły się już tegoroczne iPhone’y. Najpierw model 8 Plus, który ukrywa się pod nazwą iPhone10,5, a potem także jubileuszowy smartfon, który ma nazwę kodową iPhone10,6. Ten również pojawił się w Geekbenchu i okazuje się, że pracuje pod kontrolą systemu iOS 11.1, a nie gołej jedenastki jak modele 8 i 8 Plus. Dowód widzicie na poniższym zrzucie ekranowym.

Apple iOS 11.1 iPhone X

iOS 11.1 zapewne zostanie udostępniony 3 listopada, bo wtedy iPhone X ma trafić do sprzedaży. Dokładne nowości dla tej wersji systemu nie są jeszcze znane. Prawdopodobnie jednak możemy spodziewać się nowych emoji, które wprowadzono w aktualizacji Unicode 10 ogłoszonej wcześniej w tym roku. Dokładnie będzie to 56 nowych obrazków i wśród nich znajdują się dinozaur, wróżka, elf, pieróg, zebra, żyrafa, kobieta karmiąca dziecko, zombie czy syrena.

Beta testy iOS 11.1 pewnie już na dniach

iOS 11.1 w postaci stabilnej aktualizacji zostanie udostępniony dopiero na początku listopada, ale jest niemal pewnym, że od rozpoczęcia beta testów dzielą nas już tylko dni. Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu Apple udostępni deweloperom aplikacji pierwszą betę tego systemu i niedługo po tym dowiemy się, jakie nowości wprowadzi kolejna aktualizacja.

Zanim jednak Apple udostępni wersję 11.1, to raczej powinniśmy spodziewać się wydania pomniejszej aktualizacji do iOS 11.0.1. Ta nowych funkcji nie wniesie, ale powinna poprawić błędy, które znajdują się w wersje jedenastej, a te, niestety, występują. Oprogramowanie potrafi zwalniać i jest to widoczne gołym okiem. Dlatego wymaga kolejnych optymalizacji i tych powinniśmy spodziewać się wraz z uaktualnieniem z numerem 11.0.1.

Na poniższym filmie obejrzysz możliwości aplikacji Pliki:

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij