Udostępnij
Tweetnij

Tablety Chuwi w oficjalnej dystrybucji na terenie Polski

Firma Chuwi wchodzi z ofertą na terenie Polski. Oficjalną dystrybucją tabletów chińskiego producenta zajmie się Michał Drygalski, CDD CENTRUM DYSTRYBUCJI DRYGALSKI.

Firma Chuwi wchodzi z ofertą na terenie Polski. Oficjalną dystrybucją tabletów chińskiego producenta zajmie się Michał Drygalski, CDD CENTRUM DYSTRYBUCJI DRYGALSKI.

O tabletach marki Chuwi wspominaliśmy wam na łamach serwisu niejednokrotnie. Problem był jednak taki, że trzeba je było sprowadzać bezpośrednio z Chin lub zamawiać poprzez pośredników. Teraz to się zmienia, bo Chuwi, za sprawą oficjalnej dystrybutora: Michała Drygalskiego, CDD CENTRUM DYSTRYBUCJI DRYGALSKI, wchodzi oficjalnie z ofertą do Polski.

banner3

Oficjalna dystrybucja w tym przypadku jest o tyle istotna, że dystrybutor udziela pełną gwarancją na terenie Polski. Obecnie kierownik deklaruje 12 miesięcy gwarancji z serwisem w kraju, ale tablet musi zostać zakupiony u oficjalnego dystrybutora, a nie poprzez inne kanały. Urządzenia Chuwi zamówione u innych sprzedawców nie będą serwisowane w Polsce.

Obecnie w ofercie dystrybutora znajduje się tablet Chuwi Hi8 z systemem Windows 10, który dostępny jest w cenie 549 złotych. We wtorek będzie już dostępny Hi10 wraz z klawiaturą dokującą. Prawdopodobnie pod koniec kwietnia w ofercie pojawi się Hi12 lub HiBook, ale to jeszcze nie jest pewna informacja. Więcej informacji znajdziecie na stronie pl.chuwi.com.

źródło: informacja prasowa

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij