Udostępnij
Tweetnij

HTC wydaje aplikację na iOS dla połączenia z goglami Vive

HTC Vive na iOS pozwala na wyświetlanie powiadomień o połączeniach, nowych wiadomościach czy wydarzeniach w kalendarzu. Aplikacja dostępna jest wyłącznie w App Store, jednak jeszcze nie w Polsce.

HTC Vive na iOS pozwala na wyświetlanie powiadomień o połączeniach, nowych wiadomościach czy wydarzeniach w kalendarzu. Aplikacja dostępna jest wyłącznie w App Store, jednak jeszcze nie w Polsce.

Zamówiliście już HTC Vive? Jeśli już zacieracie ręce na kwietniową premierę gogli, macie zamiar całkowicie odciąć się od świata i spędzać całe dnie testując nowy sprzęt, musimy Wam przypomnieć, że na wieści o Waszym istnieniu będzie czekać rodzina i przyjaciele. Niełatwo będzie jednak oderwać się od nowo zakupionych gogli. Jak zatem kontaktować się ze światem? HTC i nad tym pomyślało i wydało stosowną aplikację.

Aplikacja HTC Vive

Ma ona na celu powiadamianie użytkownika o tym, że ktoś wysłał im wiadomość czy zadzwonił. Można również ustawić, by gogle informowały o powiadomieniach z kalendarza. W ten sposób nie będziecie mogli korzystać z gogli do woli bez strachu o to, iż rodzice wpadną z wizytą, by zobaczyć, czy żyjecie. HTC Vive dostępne jest w App Store w kilku wybranych krajach, ale jeszcze nie w Polsce. Co ciekawe, aplikacja nie pojawiła się w Sklepie Play.

Źródło: The Next Web

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij