Udostępnij
Tweetnij

Ukradł tablet z wystawy i po kilku dniach go zwrócił. Gdyż ten nie działał

Pewien Brytyjczyk – Christopher Hooson ukradł tablet ze sklepu, ale po ośmiu dniach postanowił go zwrócić. Dlaczego?

Tablet-thief_3149998b

Pewien Brytyjczyk – Christopher Hooson ukradł tablet ze sklepu, ale po ośmiu dniach postanowił go zwrócić. Dlaczego?

Do nietypowej sytuacji doszło w sklepie w Whitley Bay. 33-letni Christopher Hooson ukradł z wystawy sklepu tablet wart około 50 funtów i zabrał go do domu. Co jednak najciekawsze, po ośmiu dniach postanowił go zwrócić. Okazało się, że urządzenie po prostu nie działało, gdyż było pozbawione akcesoriów, w tym pewnie też ładowarki.

Hooson tłumaczył się, że zabrał tablet przez przypadek i dopiero po kilku dniach o tym się zorientował. Dlatego też zwrócił urządzenie. Niemniej, już wcześniej został zidentyfikowany jako sprawca czynu. Sędzia prowadzący sprawę nie uwierzył w te wyjaśnienia i ukarał Hoosona karą w wysokości 75 funtów. Sprawca ponadto musi ponieść dodatkowe koszty sądowe w łącznej wysokości 105 funtów.

Wspomniany sklep w Whitley Bay otworzono w 2006 roku na cześć Jonny’a Kennedy’ego.

źródło: telegraph

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij