Udostępnij
Tweetnij

Microsoft udostępnia obrazy systemów dla Surface’ów

Microsoft udostępnił obrazy systemów dla wszystkich Surface’ów. Począwszy od modelu z Windows RT z 2012 roku na Surface Pro 3 skończywszy.

Microsoft Surface RT

Microsoft udostępnił obrazy systemów dla wszystkich Surface’ów. Począwszy od modelu z Windows RT z 2012 roku na Surface Pro 3 skończywszy.

Wspomniane obrazy systemu umożliwiają nam przywrócenie oprogramowania do ustawień fabrycznych. Mogą się przydać także w przypadku wystąpienia problemów po wgraniu niedopracowanej aktualizacji i wystąpieniu problemów z działaniem systemu.

Wspomniane obrazy można pobrać udając się pod ten adres. Następnie musimy zalogować się z wykorzystaniem konta Microsoftu i wybrać obraz dla właściwego tabletu Surface. Po ściągnięciu pliku możemy zrobić nośnik recovery na kluczu USB. W przypadku obrazów dla tabletów z Windows RT potrzebujemy pendrive o pojemności co najmniej 8 GB. W przypadku Surface Pro już o pojemności 16 GB.

źródło: Microsoft (fot.: windows phone central)

Posiadasz tablet i smartfon?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij