Udostępnij
Tweetnij

7 dni z tabletami. Zobacz co Cię ominęło w zeszłym tygodniu!

Kolejny tydzień dobiega końca, a więc warto przyjrzeć się z bliska najciekawszym informacjom z ostatnich siedmiu dni. Co ciekawego wydarzyło się w zeszłym tygodniu? Sprawdźcie sami!

IMG_0010

Kolejny tydzień dobiega końca, a więc warto przyjrzeć się z bliska najciekawszym informacjom z ostatnich siedmiu dni. Co ciekawego wydarzyło się w zeszłym tygodniu? Sprawdźcie sami!

Zobacz koniecznie >> Wideo recenzje tabletów

Zeszły tydzień obfitował w wiele ciekawych premier. Najciekawszą z nich była z pewnością oficjalna zapowiedź nowych iPadów, w tym modelu Air 2. generacji, który względem poprzednika doczekał się wielu udoskonaleń. Więcej informacji na temat produktów pokazanych w czwartek przez Apple znajdziecie tutaj. Dla fanów Androida zeszły tydzień również obfitował w wiele ciekawych nowości. Na szczególną uwagę zasługuje oficjalna zapowiedź Nexusa 9 od HTC. Nowy tablet Google jest naprawdę wydajną maszyną. co potwierdzają pierwsze benchmarki. Zachęcamy również do lektury naszego raportu na temat najpopularniejszych w Polsce tabletów internetowych.

Przy okazji zachęcamy również do odwiedzenia naszego działu z recenzjami, gdzie znajdziecie nowe artykuły poświęcone sprzętowi, jak i grom na tablety. A skoro już przy grach jesteśmy, to warto udać się pod ten adres, gdyż w tym tygodniu pojawiło się całkiem sporo ciekawych nowości i promocji cenowych.

Fotografujesz smartfonem?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij