Udostępnij
Tweetnij

Pierwsze tablety Lark z procesorami Intela już w październiku

Już w przyszłym miesiącu możemy spodziewać się rynkowej premiery pierwszych tabletów firmy Lark z procesami od Intela. Najpierw będą to modele Ultimate 7i i Evolution 8i.

Lark

Już w przyszłym miesiącu możemy spodziewać się rynkowej premiery pierwszych tabletów firmy Lark z procesami od Intela. Najpierw będą to modele Ultimate 7i i Evolution 8i.

Przeczytaj koniecznie >> Poradniki w serwisie Tablety.pl

Firma Lark poinformowało w komunikacie prasowym o nawiązaniu współpracy z gigantem rynku CPU, czyli Intelem. Owocem tego będą tablety z procesorami drugiej z firm, które pojawią się na rynku już w październiku. Najpierw będą to modele Ultimate 7i i Evolution 8i z 7″ i 8″ ekranami. Następnie, przed końcem roku, do sprzedaży trafią Ultimate 8i i Ultimate 10i 3G z bezprzewodową klawiaturą.

Mateusz Gac – prezes firmy Lark powiedział „to kolejny milowy krok w rozwoju marki Lark. Dzięki współpracy z tak uznanym i godnym zaufania Partnerem, będziemy mogli zaoferować naszym Klientom jeszcze lepsze produkty.

Nowe tablety Lark można obejrzeć na warszawskich targach Mobility Reseller Days 2014, na stoisku firmy z nr 61.

Źródło: informacja prasowa

Którą z polskich marek tabletów cenisz sobie najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij