Udostępnij
Tweetnij

Surface Pro 3 z do 30% szybszym układem GPU

Możliwe to jest dzięki nowym sterownikom od Intela. Jeśli wierzyć zapewnieniom Chipziili, to wzrost wydajności GPU zastosowanego w Surface Pro 3 sięga nawet 30%!

Microsoft Surface Pro 3

Możliwe to jest dzięki nowym sterownikom od Intela. Jeśli wierzyć zapewnieniom Chipziili, to wzrost wydajności GPU zastosowanego w Surface Pro 3 sięga nawet 30%!

Zobacz koniecznie >> Wideo recenzje tabletów

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Gigant rynku CPU udostępnił nowe sterownik dla układów graficznych z serii HD 4400/5000, które zaszyte są w nowych procesorach Intel Core. Układy te oczywiście znajdują się także w tabletach z serii Surface Pro 3. Nowe sterowniki znacząco poprawiają wydajność. Z informacji przekazanych przez Intela wynika, że możemy liczyć nawet na wzrost na poziomie 30% (dotyczy wybranych operacji OpenCL). Natomiast w przypadku typowych gier (wybranych) wzrost wydajności jest wyższy o około 10%.

Wraz ze sterownikami instalowany jest nowy panel sterowania. Oprogramowanie można pobrać pod tym adresem.

źródło: Neowin

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij