Udostępnij
Tweetnij

IDC: Micromax prześcignął Apple na rynku tabletów w Indiach

Z najnowszego raportu IDC wynika, że Apple spadło w Indiach na trzecie miejsce na rynku tabletów w Indiach. Na korzyść firmy… Micromax!

Tablety internetowe

Z najnowszego raportu IDC wynika, że Apple spadło w Indiach na trzecie miejsce na rynku tabletów w Indiach. Na korzyść firmy… Micromax!

Przeczytaj koniecznie >> Poradniki w serwisie Tablety.pl

Dziecko i tablet. Co o tym sądzicie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

IDC opublikowało raport na temat indyjskiego rynku tabletów. Okazuje się, że w zeszłym kwartale tego roku doszło tam do pewnych zmian na podium. Liderem oczywiście pozostaje Samsung, który ma tam udział na poziomie 19%. Natomiast na drugie miejsce wskoczyła firma Micromax (z udziałem na poziomie 14%), która przegoniła Apple (spadek na trzecie miejsce z 9% udziałem).

Warto dodać, że w zeszłym kwartale w Indiach sprzedano 860 tysięcy tabletów internetowych, a więc o 9% więcej niż w Q1 tego roku. Ponadto największym zainteresowaniem cieszą się tam urządzenia z Androidem, które stanowiły 89,6% wszystkich sprzedanych w drugim kwartale tabletów.

źródło: BGR.in

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij