Udostępnij
Tweetnij

Surface Pro 3 z Core i7 ma problemy z przegrzewaniem

Użytkownicy najmocniejszej konfiguracji Surface Pro 3, czyli z procesorem Core i7, skarżą się na problemy z tabletem, które objawiają się przegrzewaniem urządzenia.

Microsoft Surface Pro 3

Użytkownicy najmocniejszej konfiguracji Surface Pro 3, czyli z procesorem Core i7, skarżą się na problemy z tabletem, które objawiają się przegrzewaniem urządzenia.

Zobacz koniecznie >> Wideo recenzje tabletów

Dziecko i tablet. Co o tym sądzicie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Surface Pro 3 w najmocniejszej konfiguracji sprzętowej, czyli z procesorem Core i7, trafił do sprzedaży kilka tygodni temu. Niestety, część egzemplarzy tabletu ma problemy objawiające się nadmiernym nagrzewaniem urządzenia. Problem polega na rozpędzaniu wiatraków do granic możliwości, a użytkownicy skarżą się również na restarty tabletu, które mają zapobiec przegrzaniu.

Problem ten nie występuje w Surface Pro 3 z procesorami Core i3 oraz i5. Dotyczy wyłączeni wybranych egzemplarzy z Core i7. Microsoft już bada problem, ale wiele wskazuje na to, iż jest to usterka fabryczna pewnej partii tabletów i programowego rozwiązania raczej w tym przypadku nie powinniśmy się spodziewać.

źródło: slashgear

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij