Udostępnij
Tweetnij

Digitimes: w tym kwartale na rynek trafi 68,5 mln tabletów

Digitimes prognozuje, że w tym kwartale na rynek trafi o 23,8% więcej tabletów niż w Q2, co ma przełożyć się na sprzedaż 68,5 mln tego typu urządzeń.

Tablety internetowe

Digitimes prognozuje, że w tym kwartale na rynek trafi o 23,8% więcej tabletów niż w Q2, co ma przełożyć się na sprzedaż 68,5 mln tego typu urządzeń.

Przeczytaj koniecznie >> Kupujemy tablet. Z Wi-Fi czy 3G?

Dziecko i tablet. Co o tym sądzicie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Z informacji ujawnionych przez Digitimes wynika, że w tym kwartale na rynek trafi więcej tabletów niż w dwóch poprzednich, gdzie sprzedaż była poniżej oczekiwań (niektóre firmy zaliczyły spadki w skali rok/rok, w tym na przykład Apple). Z prognoz Digitimes wynika, że w tym kwartale zostanie sprzedanych 68,5 mln tabletów, a więc o 23,8% więcej niż w zeszłym kwartale oraz o 9% więcej w skali rok/rok.

Jak będzie w rzeczywistości? O tym przekonamy się w październiku, gdy zostaną opublikowane pierwsze raporty za trzeci kwartał tego roku.

źródło: Digitimes

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij