Udostępnij
Tweetnij

Asus Transformer Book T100TL z modemem LTE w drodze

Asus wprowadza do oferty kolejny wariant Transformera Book – model T100TL z wbudowanym modemem LTE, którego ceny zaczynają się od 449 euro.

ASUS Transformer Book T100 03

Asus wprowadza do oferty kolejny wariant Transformera Book – model T100TL z wbudowanym modemem LTE, którego ceny zaczynają się od 449 euro.

Przeczytaj koniecznie >> Kupujemy tablet. Z Wi-Fi czy 3G?

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Niedawno Tajwańczycy wymienili w Transformerze Book T100 procesor na szybszą jednostkę Intel Atom Bay Trail, a teraz doczekaliśmy się wariantu z wbudowanym modemem LTE. W przypadku wariantu z 32 GB pamięci przyjdzie nam zapłacić 449 euro. Model z 64 GB pamięci na dane wyceniono na 50 euro więcej.

Transformera Book T100TL wyposażono w nowy, szybszy procesor Intel Atom Z3775 (Bay Trail) taktowany zegarem 1,46 GHz (2,39 GHz w trybie Turbo Boost). Pozostałe elementy względem pierwowzoru nie uległy zmienia. Ze specyfikacją tego tabletu i nie tylko, zapoznacie się w naszej recenzji Transformera Book T100TA, którą znajdziecie pod tym adresem.

źródło: tabtech

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij