Udostępnij
Tweetnij

Microsoft uaktualnia firmware w Surface 2. gen.

Gigant z Redmond udostępnił nowe aktualizacje firmware dla tabletów z serii Surface 2. Zarówno dla modelu z Windows RT, jak i wariantu z Windows 8.1.

Tablet Microsoft Surface 2

Gigant z Redmond udostępnił nowe aktualizacje firmware i sterowników dla tabletów z serii Surface 2. Zarówno dla modelu z Windows RT, jak i wariantu z Windows 8.1.

Przeczytaj koniecznie >> Poradniki w serwisie Tablety.pl

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Microsoft udostępnił następujące uaktualnienia:

  • Surface 2 UEFI (v4.21.500.0) zawiera ogólne poprawki z zakresu wydajności, stabilności oraz zapewnia wsparcie dla Surface Power Cover;
  • System Aggregator Firmware (v1.0.50500.0) poprawia współpracę z Power Cover;
  • Audio Driver Set (v 9.17.13.2819) i Display Driver Set (v 9.17.13.2818). Nowe sterowniki, które poprawiają wsparcie dla Miracast oraz podnoszą wydajność z jednocześnie mniejszym zużyciem energii;
  • Surface Accessory Device (v2.0.583.0) obejmuje udoskonalenia dla pokrowców z klawiaturami z serii Type i Touch Cover;
  • Wireless Network Controller (v14.62.28061.10179) i Bluetooth (v14.62.28061.10179) nowe sterowniki polepszające między innymi działanie tetheringu w Surface 2 z LTE.

Nowe oprogramowanie otrzymał także Surface Pro 2.

źródło: Microsoft

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij