Udostępnij
Tweetnij

W tym roku jeszcze 130 nowych tabletów z procesorami Intela

Intel wierzy, że przed końcem tego roku na rynku pojawi się aż 130 nowych tabletów internetowych z jego procesorami! Zarówno z Androidem, jak i Windows.

Intel Atom BayTrail

Intel wierzy, że przed końcem tego roku na rynku pojawi się aż 130 nowych tabletów internetowych z jego procesorami! Zarówno z Androidem, jak i Windows.

Przeczytaj koniecznie >> Krótki test popularnych przeglądarek internetowych na Androida

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Intel, który jeszcze rok temu na rynku tabletów miał udział w postaci zaledwie 1%, przez ostatnie miesiące tylko umacnia własna pozycję. Po układy firmy coraz chętniej sięgają producenci. Nie tylko ci renomowani, ale również White-Box z Chin.

W trakcie odbywających się w Tajpej targów Computex Intel przekazał, że do końca tego roku na rynek powinno trafić około 130 nowych tabletów z jego procesorami. Będą to zarówno urządzenia pracujące w oparciu o Windows, jak i Androida. Co ciekawe, w przypadku pierwszego z systemów możemy także spodziewać się tabletów w cenie nieprzekraczającej 130 dolarów.

Dla Intela będzie to więc zapewne bardzo udany rok. Ciekawe, jaki mniej więcej udział na rynku tabletów będzie miał gigant rynku CPU pod koniec tego roku? Odpowiedź na to pytanie poznamy z czasem.

źródło: Intel

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij