Udostępnij
Tweetnij

Sony uruchomi program wymiany baterii w Vaio Fit 11A w maju

O problemach z baterią w Sony Vaio Fit 11A wspominaliśmy wam dwa tygodnie temu. Producent już w maju zamierza uruchomić program ich wymiany.

Sony Vaio Fit 11A

O problemach z baterią w Sony Vaio Fit 11A wspominaliśmy wam dwa tygodnie temu. Producent już w maju zamierza uruchomić program ich wymiany.

Przeczytaj koniecznie >> Poradniki w serwisie Tablety.pl

Dziecko i tablet. Co o tym sądzicie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Sony wprowadziło do oferty Vaio Fit 11A na początku roku i do kwietnia, gdy urządzenie wycofano z rynku, sprzedano około 26 tysięcy sztuk hybrydy. Okazuje się jednak, że akumulatory w tym tablecie są wadliwe i w najgorszym przypadku mogą nawet się zapalić. Sony potwierdziło te informacje już wcześniej, a teraz przygotowuje się do uruchomienia programu wymiany.

Sony uruchomi program wymiany już 19 maja. Właściciele Vaio Fit 11A powinni po tym terminie skontaktować się z pomocą techniczną firmy, gdzie następnie zostaną udzielone wskazówki związane z dalszym postępowaniem. Wymiana baterii będzie dokonywana bezpłatnie, w ramach gwarancji. Warto dodać, że problem nie dotyczy innych modeli z serii Vaio Fit, a więc 13A, 14A lub 15A.

Źródło: heise.de

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij