Udostępnij
Tweetnij

Tablety ASUS K010 i K013 zdradzają swoje istnienie w Wi-Fi Alliance

Na stronie organizacji Wi-Fi Alliance pojawiły się dwa nowe modele tabletów od Asusa, które ukrywają się pod nazwami kodowymi K010 oraz K013.

ASUS Transformer Book T100 05

Na stronie organizacji Wi-Fi Alliance pojawiły się dwa nowe modele tabletów od Asusa, które ukrywają się pod nazwami kodowymi K010 oraz K013.

Przeczytaj koniecznie >> Kupujemy tablet. Z Wi-Fi czy 3G?

Dziecko i tablet. Co o tym sądzicie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Strony takich organizacji jak FCC, Bluetooth SIG lub Wi-Fi Alliance często zdradzają nam istnienie nowych produktów, które jeszcze nie trafiły do sprzedaży. Nie inaczej jest w przypadku dwóch nowych tabletów od Asusa, które ukrywają się pod nazwami kodowymi K010 oraz K013.

Wspomniane tablety pojawiły się na stronie Wi-Fi Alliance. Niestety, opublikowana dokumentacja niewiele nam zdradza. Wiemy, że mamy tutaj do czynienia z tabletami wyposażonymi tylko w Wi-Fi (bez modemu łączności w sieciach komórkowych) i oba urządzenia pracują w oparciu o Androida 4.4.2 Kit Kat. I to w zasadzie wszystko. Na więcej informacji musimy więc jeszcze poczekać.

Źródło: tabletsmagazine

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij