Udostępnij
Tweetnij

Sony: bateria w VAIO Fit 11A może się zapalić!

Jeśli posiadacie Sony VAIO Fit 11A, to nie mamy dla was dobrej wiadomości. Producent przekazał, że w tej serii urządzeń występuje fabryczna usterka, która może przyczynić się do zapalenia baterii.

Sony Vaio Flip 11A

Jeśli posiadacie Sony VAIO Fit 11A, to nie mamy dla was dobrej wiadomości. Producent przekazał, że w tej serii urządzeń występuje fabryczna usterka, która może przyczynić się do zapalenia baterii.

Przeczytaj koniecznie >> Konkurs. Wykaż się wiedzą i wygraj tablet Ferguson Regent TV8 oraz inne nagrody

Co sądzisz o mikropłatnościach w aplikacjach i grach mobilnych?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

The Wall Street Journal informuje, że Sony przyznało się do problemów z nową hybrydą – VAIO Fit 11A, której sprzedaż uruchomiono na początku tego roku. Potwierdzono problemy związane z baterią, które w najgorszym przypadku mogą zakończyć się jej zapaleniem i uszkodzeniem urządzenia. Do tej pory stwierdzono już kilka takich przypadków. Sony zamierza uruchomić jeszcze w tym miesiącu specjalny program wymiany akumulatorów w VAIO Fit 11A. Informacje na ten temat zostaną przekazane później w tym miesiącu.

Warto dodać, że Sony sprzedało od stycznia niemal 26 tysięcy sztuk VAIO Fit 11A do momentu, aż urządzenie wycofano ze sprzedaży w kwietniu tego roku. Tak czy siak, marka VAIO została w zeszłym miesiącu sprzedana, ale Sony na szczęście nie zapomina o użytkownikach, którzy zakupili wcześniej urządzenia z tej serii.

Źródło: WSJ

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij