Udostępnij
Tweetnij

Android 4.4 Kit Kat dla układów MediaTek jeszcze w tym miesiącu

Jeszcze przed końcem tego miesiąca MediaTek zamierza udostępnić kod źródłowy Androida 4.4 Kit Kat dla kilku własnych procesorów. Jest więc pewna nadzieja na proces aktualizacji.

Android Kit Kat

Jeszcze przed końcem tego miesiąca MediaTek zamierza udostępnić kod źródłowy Androida 4.4 Kit Kat dla kilku własnych procesorów. Jest więc pewna nadzieja na proces aktualizacji.

Przeczytaj koniecznie >> Kupujemy tablet. Z Wi-Fi czy 3G?

Jaki masz ekran w tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

MediaTek jeszcze przed końcem kwietnia udostępni własnym partnerom sprzętowym nowy kod źródłowy skompilowany pod kątem wybranych procesorów, który będzie bazować na Androidzie 4.4.2. Będą to następujące układy: czterordzeniowe SoC MT6589 i MT6582 oraz ośmiordzeniowy procesor MT6592.

To oznacza, że urządzenia z tymi  układami będą mogły być uaktualnione do Kit Kata… pod jednym warunkiem. Zależy to oczywiście od widzimisię samych producentów tabletów, którzy mogą to zrobić, ale wcale nie muszą. Biorąc pod uwagę dużą ilość urządzeń z wymienionymi procesorami możemy tylko się domyślać, że większość z nich aktualizacji i tak nie otrzyma. Pozostaje przynajmniej wiara w to, że nowe modele będą już dystrybuowane z najnowszą wersją oprogramowania.

Źródło: gizchina

Źródło:

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij