Udostępnij
Tweetnij

Tablet dla seniorów od Compaan

Holenderka firma Compaan przygotowała ciekawy tablet dla seniorów, który ponadto może również pełnić rolę cyfrowej ramki do zdjęć.

Tablet dla seniorów do Compaan

Holenderka firma Compaan przygotowała ciekawy tablet dla seniorów, który ponadto może również pełnić rolę cyfrowej ramki do zdjęć.

Przeczytaj koniecznie >> 10 najlepszych trików na tablety z Androidem

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Firma Compaan przygotowała bardzo ciekawy tablet internetowy, który zaprojektowano z myślą o seniorach. Urządzenie zamknięto w stylizowanej, drewnianej ramce, która chroni tablet przed upadkiem, ale sprawia również, iż możemy go użyć jako cyfrowej ramki dla zdjęć.

Urządzenie pracuje pod kontrolą systemu ze specjalną nakładką graficzną, która cechuje się dużymi przyciskami. W ten sposób starsi ludzie, którzy nie posiadają już dużej precyzji, mogą wygodnie pracować z tabletem. Wraz z urządzeniem otrzymujemy dodatkową aplikację, która współpracuje z komputerami oraz telefonami. W ten sposób rodzina może wysyłać na ekran tabletu powiadomienia, na przykład związane z potrzebą zażycia leku.

W tablecie znajdziemy także preinstalowane aplikacje, które pozwalają wykonywać najpopularniejsze czynności, a więc klienta e-mail, kalendarz, przeglądarkę, pogodę i pokaz zdjęć.

Źródło: tabletguide

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij