Udostępnij
Tweetnij

GamePop – nowa, Androidowa konsola do gier

GamePop to konsola do gier wideo pochodząca od firmy BlueStacks. Projekt ten rozwijany był już od ubiegłego roku, jednak dopiero teraz udało się przygotować je na tyle, aby mogło trafić do masowej sprzedaży.

GamePop 1

GamePop to konsola do gier wideo pochodząca od firmy BlueStacks. Projekt ten rozwijany był już od ubiegłego roku, jednak dopiero teraz udało się przygotować je na tyle, aby mogło trafić do masowej sprzedaży.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzja przystawki TV z Androidem – Cabletech URZ0351

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zasada działania urządzenia jest identyczna z tą, z jaką mamy do czynienia w przypadku tzw. przystawek TV. Dzięki GamePop możemy grać w androidowe gry na ekranie odbiornika telewizyjnego, jednak w przeciwieństwie do choćby Ouya czy Mad Catz M.O.J.O., za miesięczną opłatą 6,99 dolara możemy korzystać z ponad 500 gier.

Samo urządzenie wyposażono w porty HDMI oraz USB (ten ostatni służy do podłączenia zasilania), a także kontroler D-pad i przyciski XYAB. Oprócz tego urządzenie może działać jako kontroler gestów dla innych konsoli. GamePop posiada interfejs użytkownika zoptymalizowany pod kątem wykorzystania urządzenia jako współpracującego z odbiornikami TV.

Niestety, jak dotąd nie została ujawniona specyfikacja urządzenia ani też jego cena.

GamePop 2

Źródło: Liliputing

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij