Udostępnij
Tweetnij

W Firefox OS pojawią się widżety. Dzięki Sony (wideo)

Pomysł dla systemu zgłosili deweloperzy z Sony, którzy uważają, iż widżety są jedną z koniecznych funkcji w systemie Firefox OS.

Pomysł dla systemu zgłosili deweloperzy z Sony, którzy uważają, iż widżety są jedną z koniecznych funkcji w systemie Firefox OS.

Przeczytaj koniecznie >> Poradniki w serwisie Tablety.pl

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Całkiem możliwe, że w niedługim czasie w systemie Firefox OS pojawi się wsparcie dla (znanych nam chociażby z Androida) widżetów. Taki pomysł zgłosili do Mozilli programiści Sony, a więc firmy, która jako jedna z pierwszych przystąpiła do prac związanych z rozwojem oprogramowania twórców liska.

Projekt został już zgłoszony do Bugzilli, gdzie jest dyskutowany. Sony zaproponowało w Firefox OS gadżety (ale chodzi o widżety), które będzie można umieszczać zarówno na ekranie domowym, jak i blokady. Ponadto gadżety będą mogły być animowane, a ich rozmiar będzie można zmieniać. Rozwiązanie w akcji można obejrzeć na poniższym filmie.

Nie wiemy jeszcze, czy projekt rzeczywiście spotka się z akceptacją Mozilli, ale jest to bardzo możliwe.

Źródło: xperiablog

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij