Udostępnij
Tweetnij

Compal szacuje podwojenie sprzedaży tabletów w 2014 roku

Rynek tabletów rośnie jak na drożdżach. Compal sugeruje, że w przeciągu najbliższych 12 miesięcy uda się jej zrealizować dwa razy więcej zamówień na tego typu urządzenia niż w 2013 roku.

Rynek tabletów rośnie jak na drożdżach. Compal sugeruje, że w przeciągu najbliższych 12 miesięcy uda się jej zrealizować dwa razy więcej zamówień na tego typu urządzenia niż w 2013 roku.

Przeczytaj koniecznie >> Kupujemy tablet. Z Wi-Fi czy 3G?

Jakie aplikacje dla tabletów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zainteresowanie tabletami internetowymi z roku na rok jest coraz większe. W sumie nikogo to nie dziwi, bo ich ceny są coraz niższe, a przy okazji otrzymujemy sprzęt o coraz lepszej specyfikacji technicznej. Producenci tego typu urządzeń mogą już zacierać ręce. W tym roku na pewno na rynek trafi znacznie więcej tabletów niż rok temu.

f_8588

Jeden z producentów tabletów, firma Compal wierzy, że w 2014 roku zrealizuje zamówienia opiewające na aż 14 mln sztuk tabletów. To dwa razy tyle, co w zeszłym roku. Firma zaliczyła bardzo dobrą końcówkę w zeszłym roku. Tylko w grudniu zrealizowano zamówienia na 900 tysięcy tabletów i był do, jak do tej pory, najlepszy miesiąc w historii firmy. W przyszłym roku Compal planuje również zrealizować zamówienia na 40 milionów laptopów, a więc też więcej niż udało się osiągnąć w przeciągu ostatnich 12 miesięcy.

Źródło: Digitimes

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij