Udostępnij
Tweetnij

Samsung przegrywa kolejną sprawę z Apple. Tym razem w rodzimej Korei!

Samsung coś nie ma szczęścia do walki z Apple w sądach. Koreańczycy nie dość, że przegrali kolejną sprawę, to w dodatku we własnym kraju.

Apple vs Samsung

Samsung coś nie ma szczęścia do walki z Apple w sądach. Koreańczycy nie dość, że przegrali kolejną sprawę, to w dodatku we własnym kraju.

Przeczytaj koniecznie >> Poradniki w serwisie Tablety.pl

Cenisz sobie produkty Apple?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Reuters informuje, że Samsung nie wygrał sprawy z Apple założonej w Korei Południowej, gdzie starał się zbanować sprzedaż wybranych iUrządzeń. Wyrokiem tamtejszego sądu takie urządzenia, jak iPad 2, iPhone 4S i iPhone 5 nie naruszają patentów Samsunga związanych z wysyłaniem i grupowaniem wiadomości tekstowych, co starał się udowodnić pozywający. Tym samym Samsung nie otrzyma 100 milionów dolarów rekompensaty, o które się starał.

No cóż… Samsung coś nie ma szczęścia w walce z Apple. W listopadzie Koreańczycy przegrali sprawę w Stanach Zjednoczonych i zostali zmuszeni wyrokiem sądu do zapłacenia firmie z Cupertino aż 290 mln dolarów.

Źródło: Reuters

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij