Udostępnij
Tweetnij

Asus chce sprzedać 13 mln tabletów w 2014 roku

Asus w przyszłym roku chce znacznie poprawić wyniki sprzedaży własnych tabletów internetowych. Do końca 2014 roku Tajwańczycy chcą sprzedaż 13 mln urządzeń tego typu.

Tablet Asus Transformer Book T100

Asus w przyszłym roku chce znacznie poprawić wyniki sprzedaży własnych tabletów internetowych. Do końca 2014 roku Tajwańczycy chcą sprzedaż 13 mln urządzeń tego typu.

Przeczytaj koniecznie >> Poradniki w serwisie Tablety.pl

Jaki masz ekran w tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Serwis Digitimes informuje, że Asustek Computer  już planuje własną strategię sprzedażową na 2014 rok, jak i również stara się zakładać pewne prognozy związane z realizacją zamówień. Tylko w 2014 roku Tajwańczycy zamierzają sprzedać 13 mln tabletów internetowych, głównie urządzeń z Androidem. To niemal o milion więcej niż w tym roku, gdyż prognozuje się, że firma sprzeda do końca grudnia około 12,1 mln sztuk.

W raporcie Digitimes czytamy również, iż w przyszłym roku Asus zamierza sprzedać 20 milionów notebooków, 5 milionów smartfonów oraz 21 milionów sztuk płyt głównych. Jak i również około 3 mln komputerów PC (głównie na rynek chiński).

Pożyjemy, zobaczymy. Asus na pewno stawia sobie wysoką poprzeczkę, ale jest całkiem możliwe, że założone cele uda się zrealizować.

Źródło: Digitimes

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij