Udostępnij
Tweetnij

Microsoft udostępnia nowy firmware dla tabletów Surface

Microsoft udostępnił nowy firmware, zarówno dla tabletów Surface 1., jak i 2. generacji. Aktualizacje przynoszą wiele usprawnień i dodają wsparcie dla nowych akcesoriów.

Tablet Microsoft Surface 2

Microsoft udostępnił nowy firmware, zarówno dla tabletów Surface 1., jak i 2. generacji. Aktualizacje przynoszą wiele usprawnień i dodają wsparcie dla nowych akcesoriów.

Przeczytaj koniecznie >> Kupujemy tablet. Z Wi-Fi czy 3G?

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Gigant z Redmond już zdążył nas przyzwyczaić do tego, że udostępnia nowe wersje firmware dla tabletów Surface w każdy drugi wtorek miesiąca, a więc w tak zwany Patch Tuesday. Nie inaczej było wczoraj, gdy uaktualnienie wydano zarówno dla Surface’ów 1., jak i 2. generacji.

Nowy firmware dla Surface 2 poprawia czas pracy na baterii, działanie kamery oraz rozwiązuje problem, który objawiał się zanikaniem dźwięku w głośnikach po odłączeniu słuchawek. Ponadto aktualizacja podnosi ogólną wydajność i stabilność w urządzeniu. Poprawiono także działanie z akcesoriami z serii Touch i Type Cover.

Z kolei Surface 1. generacji doczekał się wraz z aktualizacją wsparcia dla pokrowców z klawiaturą z serii Touch Cover 2 i Type Cover 2, które Microsoft zaprezentował we wrześniu.

Źródło: Microsoft

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij