Udostępnij
Tweetnij

Tablet z Bay Trail uchwycony na ciekawym filmie wideo

Faktem niezaprzeczalnym jest to, że tablety z układami Bay Trail są wydajnymi urządzeniami. To, co znajdziecie na wideo w niniejszym newsie jest nie tylko dowodem na to, ale czymś, co może spowodować u człowieka efekt tzw. „Łał!”

Bay Tail tablet multi display

Faktem niezaprzeczalnym jest to, że tablety z układami Bay Trail są wydajnymi urządzeniami. To, co znajdziecie na wideo w niniejszym newsie jest nie tylko dowodem na to, ale czymś, co może spowodować u człowieka efekt  tzw. „Łał!”

Przeczytaj koniecznie >> Recenzja tabletu Asus MemoPad FHD 10

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Poniższy klip wideo prezentuje tablet Dell Venue 8 Pro, do którego podłączono kilka monitorów. Do samego połączenia z kilkoma wyświetlaczami wykorzystano specjalny dock. Dlaczego?  Ponieważ tablet biorący udział w zadaniu nie posiada ani portu wideo, ani nawet pełnowymiarowego złącza USB. W testach wykorzystano więc przewód microUSB OTG.

Wspomniany dock dodaje porty: USB, Ethernet, DVI i HDMI. W sklepach można go nabyć za kwotę 129 dolarów. Dell Venue 8 Pro z kolei pracuje pod kontrolą pełnej wersji systemu Windows 8.1, więc odpada problem instalacji wszystkich stosownych sterowników. A jak wypada w starciu z czterema zewnętrznymi monitorami, kosztujący 299 dolarów tablet Della? Zobaczcie sami:

Źródło: Liliputing

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij