Udostępnij
Tweetnij

Windows RT 8.1 wycofany ze Sklepu Windows. Dlaczego?

W kilka dni po tym, jak udostępniono uaktualnienie do Windows RT 8.1 Microsoft wycofał je ze Sklepu Windows. Dlaczego tak się stało?

Surface RT

W kilka dni po tym, jak udostępniono uaktualnienie do Windows RT 8.1 Microsoft wycofał je ze Sklepu Windows. Dlaczego tak się stało?

Przeczytaj koniecznie >> Microsoft stracił na Surface RT 900 mln dolarów. Co dalej?

Co sądzisz o tabletach z Biedronki i podobnych?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Uaktualnienie do Windows RT 8.1 zostało udostępnione użytkownikom tabletów z okienkami dla architektury ARM w czwartek. Minęło kilka dni i aktualizacja wyparowała ze Sklepu Windows i na chwilę obecną nie można już jej pobrać.

Microsoft wydał już oświadczenie w tej sprawie, w którym czytamy, że aktualizacja do Windows RT 8.1 została tymczasowo wycofana ze Sklepu Windows, gdyż w nielicznych przypadkach okazała być się problematyczna w trakcie instalacji. Kiedy uaktualnienie ponownie zostanie udostępnione? Tego niestety nie wiemy. Microsoft obecnie bada problemy i poinformuje, gdyż już zostaną rozwiązane.

Źródło: Microsoft Answers

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij