Udostępnij
Tweetnij

Hotel rodem z filmu science-fiction otwarto w Moskwie. Na wyposażeniu – iPady

To nowość. Moda na pobyt w hotelach, w których pokoje sypialne przypominają kapsuły na statkach kosmicznych, przywędrowała z Japonii. Teraz, podobny hotel otwarto u naszych sąsiadów zza wschodniej granicy, dokładniej w Moskwie.

iPad w hotelu kapsułowym 2

To nowość. Moda na pobyt w hotelach, w których pokoje sypialne przypominają kapsuły na statkach kosmicznych, przywędrowała z Japonii. Teraz, podobny hotel otwarto u naszych sąsiadów zza wschodniej granicy, dokładniej w Moskwie.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzja tabletu Dell Latitude 10 – ST2

Grasz na tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Sleepbox Hotel to typowy hotel kapsułowy, których coraz więcej powstaje w Japonii. Ten w Moskwie, oprócz niecodziennej scenerii, zbliżonej do tej, rodem ze StarTreka, wyróżnia się czymś jeszcze. Zainstalowanymi w specjalnych uchwytach naściennych… iPadami.

Hotel jest połączony z lotniskiem przez Sheremetyevo Aeroexpress. Każdy pokój kapsułowy ma wymiary 2 x 1 x 1,25m, zaś toalety są wspólne. W hotelu są jednak również pokoje przypominające wyglądem kabiny statków kosmicznych, na których wyposażeniu znajdują się łazienki.

Wspomniane iPady znajdują się w recepcji, w strefie „LaunchPad”. Dzięki nim można na przykład zarezerwować na przejażdżkę, dostępne w hotelowej wypożyczalni rowery.

Koszt jednego noclegu w tym hotelu, to kwota 2600 rubli za kapsułę z łóżkiem piętrowym i 2900 za jednoosobową kapsułę (w przeliczeniu, odpowiednio – 250 i 280 PLN).

iPad w hotelu kapsułowym 1

Źródło: Ридус.ру

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij