Pentagram Quadra 7 Ultra Slim w T-Mobile za złotówkę

Marcelina Poznańska, 2013-07-25 09:23
4

Pentagram Quadra 7 Ultra Slim

T-Mobile wprowadziło do oferty nowy tablet marki Pentagram – Quadra 7 Ultra Slim, który możemy zakupić za złotówkę. Jak nietrudno się jednak domyślić, musimy zdecydować się na jeden z abonamentów oferowanych przez operatora.

Przeczytaj koniecznie >> Kupujemy tablet. Z Wi-Fi czy 3G?

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Przyjrzyjmy się najpierw z bliska specyfikacji technicznej tabletu. Quadra 7 Ultra Slim wyposażono w  7-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, 1 GB pamięci RAM, czterordzeniowy procesor Allwinner A31s 1,2 GHz oraz 8 GB pamięci na dane. Znajdziemy tutaj również wideokamerę, Wi-Fi b/g/n, czytnik kart microSD oraz złącze microUSB (z obsługą zewnętrznych modemów 3G) i HDMI. Całość pracuje w oparciu o Androida 4.1 Jelly Bean.

Tablet można nabyć w promocji T-Mobile już od złotówki, ale… musimy zdecydować się na jedną z usług. Może to być DuoPack – umowa na 24 miesiące z abonamentem 59,90 zł/miesiąc (10 GB na dane) + 37 rat za urządzenie. Otrzymamy również modem WiFi ZTE MF60. 7-calowa Quadra dostępna jest także w ofertach łączonych ze smartfonami i na blueconnect.

Źródło: T-Mobile (via tabletmaniak)

The following two tabs change content below.

Marcelina Poznańska

Redaktor
Jestem absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Wrocławskim. Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką od sześciu lat. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.
Tablety · · · · · · ·
 • marcel

  Lekki, cienki.. parametry niezłe. Chyba warto się skusić.
  Czekamy na dłuższy test

  • Test tego modelu będzie, możliwe, że nawet w tym tygodniu ;)

 • Kris

  Nie wiem jak jest poza promocją, ale w promocji te 37 rat jest w abonamencie 59,90, to tak na marginesie.

 • esu

  Brak GPS – można wywalić do śmieci