Udostępnij
Tweetnij

Halo: Spartan Assault już w Windows Store

Halo: Spartan Assault to gra arcade z elementami strzelanki. Dzisiaj trafiła ona do sklepu Windows Store i jest dostępna dla użytkowników urządzeń z Windows 8 i RT.

Gra Halo-Spartan Assault

Windows Store

Halo: Spartan Assault to gra arcade z elementami strzelanki. Dzisiaj trafiła ona do sklepu Windows Store i jest dostępna dla użytkowników urządzeń z Windows 8 i RT.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzja gry Star Wars: Knights of the Old Republic

Jakie aplikacje dla tabletów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Halo: Spartan Assault to gra stworzona przez firmy Vanguard Games i 343 Industries. Pomimo wcześniejszych zapowiedzi nie będzie ona kontynuacją poprzednich cyklów gry, a tytułem, który zapoczątkuje całkiem odrębną serię.

Fabuła gry obejmuje okres pomiędzy 3 i 4 częścią cyklu Halo. Wcielamy się w niej w postać Spartana Davis’a lub Sary Palmer i walczymy z siłami Convenantów. Tytuł ten kosztuje 23,99 PLN i jest dostępny na smartfony, tablety i komputery pracujące pod kontrolą systemu spod znaku okienek. Najważniejsze cechy gry to:

  • 25 misji typu kampania (tryb pojedynczego gracza);
  • Uniwersalny interfejs sterowania grą – jeden dla komputerów (myszka i klawiatura) oraz tych, z ekranem dotykowym (tablety, smartfony);
  • Bezpośrednio połączona z Halo 4 – możliwość zdobywania punktów doświadczenia, osiągnięć, a także odblokowywania nowych emblematów;
  • Tabele rankingowe umożliwią porównanie swoich osiągnięć z rezultatami innych graczy;
  • Umożliwiono przyśpieszenie rozwoju, nabycia nowych broni czy pancerzy dzięki systemowi mikropłatności;

Grę Halo: Spartan Assault pobierzecie klilkając stosowny przycisk.

Windows Store

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij